Inkubator Wiary to spotkania osób, które ukończyły Kurs Alfa i chcą nadal formować swoją duchowość przez pogłębianie relacji z Bogiem.

Grupa ospotyka się co dwa tygodnie, w czwartki - o godz. 18 na Mszy św. w kościele w Jurowcach, a potem z animatorami ze Wspólnoty Dobrego Pasterza na gościnnej plebanii  wspólnie czytamy Pismo Święte i dzielimy się ze sobą Słowem Bożym. Przez pierwsze cztery spotkania pochylamy się nad Ewangelią Św. Łukasza, potem nad Ewangelią Św. Jana. Przykładowe tematy, które omawiamy to: *Boża miłość i Boży plan; *Jezus Chrystus - jedyny Zbawca; *Osobiste przyjęcie Chrystusa; *Wzrastanie w życiu chrześcijańskim.

Przed nami nowe, ciekawe tematy i wspólna modlitwa, która jednoczy nas z Jezusem Chrystusem.

Piątek, III Tydzień Wielkanocny